Bucharest Pedestrian Old Town 3 Bedrooms By Orchid Garden

  • 100 m²
  • 3 ložnice
  • 2 koupelny
  • 6 hostů
  • 4 postele

Apartmán Bucharest Pedestrian Old Town 3 Bedrooms By Orchid Garden, umístěný 10 minut chůze od centra města Bukurešť, nabízí veřejné parkoviště poblíž. Ubytování je a poskytuje kompletní kuchyni se vším potřebným pro přípravu jídel.

Z pokojů je možnost shlížet dolů na město.

Apartmán je 11 minut chůze od Palác Parlamentu a 10 minut jízdy od Park Tineretului. Ubytování se nachází vedle Historické jádro města a 10 minut chůze od stanice metra Universitate. Několik restaurací jako Caru' cu bere a Noa restoclub se nachází 200 metrů od apartmánu Bucharest Pedestrian Old Town 3 Bedrooms By Orchid Garden. Autobusová zastávka Piata Natiunile Unite je 350 metrů od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Bucharest Pedestrian Old Town 3 Bedrooms By Orchid Garden
Victoria Duplex Apartament
Cena pouze pro mobilní zařízení

Victoria Duplex Apartament

72 m od ubytování
USD 159 USD 143
za noc
Victoriei Old Town Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Victoriei Old Town Apartment

9.0
Výjimečný 145 recenzí
76 m od ubytování
USD 135 USD 122
za noc
Centrally Located 2Br Apartment With Balcony & Unique Design
Cena pouze pro mobilní zařízení

Centrally Located 2Br Apartment With Balcony & Unique Design

7.6
Dobrý 80 recenzí
134 m od ubytování
USD 122 USD 110
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Mezinarodni letiste Henri Coanda
    18 km

    Vlaková nádraží

    The North Train Station
    2,4 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Kyvadlová doprava

    • Doprava na letiště (za poplatek)

    Služby v ubytování

    • VIP přihlášení/ odhlášení
    • Expresní přihlášení / odhlášení
    • Pronájem aut
    • Turistické informace/ Prodej vstupenek
    • Nákupní služba
    • Obchodní služby
    • Uvítací koktejl

    Možnosti stravování

    • Restaurace

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    Rekreace

    • Akvapark

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV
    • Budík s rádiem

    Design

    • Parketová podlaha

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Bankomat
    • Kavárna
    • Přístup pomocí karty s klíčem

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Bucharest Pedestrian Old Town 3 Bedrooms By Orchid Garden apartmán umístěn?
      Apartmán Bucharest Pedestrian Old Town 3 Bedrooms By Orchid Garden apartmán se nachází v blízkosti Caru' cu Bere.
    • Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Bucharest Pedestrian Old Town 3 Bedrooms By Orchid Garden?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Bucharest Pedestrian Old Town 3 Bedrooms By Orchid Garden patří mimo jiné Rumunské národní muzeum umění, Kralovsky palac v Bukuresti, Palác Parlamentu.
    • Kolik stojí pobyt v apartmán Bucharest Pedestrian Old Town 3 Bedrooms By Orchid Garden apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Bucharest Pedestrian Old Town 3 Bedrooms By Orchid Garden apartmán je 144 €.
    • Můžeme zaparkovat auto poblíž apartmán Bucharest Pedestrian Old Town 3 Bedrooms By Orchid Garden?
      K apartmán Bucharest Pedestrian Old Town 3 Bedrooms By Orchid Garden patří veřejné parkoviště pro hosty.
    • Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti toto ubytování typu apartmán?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Caru' cu bere a Aubergine Restaurant, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Mezinarodni letiste Henri Coanda
    18 km

    Vlaková nádraží

    The North Train Station
    2,4 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Bucharest Pedestrian Old Town 3 Bedrooms By Orchid Garden

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít